Za Nami Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2025/2026 Uniwersytetu Trzeciego Wieku!
Kolejny rok spotkań, nauki i nowych doświadczeń za nami! 17 czerwca 2026 roku słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki Filii w Kalinowie i Pisanicy uroczyście świętowali zakończenie roku akademickiego. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter, jednocząc słuchaczy z różnych miejscowości. W uroczystości wzięła udział liczna reprezentacja naszych filii wraz z Wójtem Gminy Kalinowo - Panem Mariuszem Klepackim. Uroczystość odbyła się w Auli Zespołu Szkół nr 1 w Ełku. Po wzruszającym występie młodzieży śpiewającej w Chórze „Śniadeckiego”, Dziekan Wyższej Szkoły Gospodarki filia w Ełku doc. Agnieszki Danielewicz wręczyła słuchaczom zasłużone dyplomy, gratulując wytrwałości, zaangażowania oraz niesłabnącej chęci rozwoju. Po części oficjalnej, w Centrum Edukacji Ekologicznej odbyło się wspólna integracja słuchaczy wszystkich filii. Przy wspólnym ognisku i rozmowach upłynęło całe popołudnie. Był to doskonały czas na podsumowania, wspomnienia oraz plany na najbliższe miesiące. Wszystkim słuchaczom serdecznie gratulujemy ukończenia kolejnego roku akademickiego. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku akademickim nasza „brać studencka” z Gminy Kalinowo będzie jeszcze liczniejsza! Zapraszamy osoby zainteresowane do GOPS w Kalinowie i Domu Kultury w Pisanicy.
Życzymy bezpiecznych, pełnych słońca wakacji, zasłużonego odpoczynku oraz niesłabnącej energii. Do zobaczenia w październiku!




